9129058425 98+ info@coffeest.ir

سبد خرید

درباره ما

شور و شوق خودتان را دنبال کنید و موفقیت شما را دنبال خواهد کرد

شرکت “جاودان کالا سوی دیگر”  که به اختصار ما آن را “جاکسو” می نامیم به شماره ثبت 542137 در سال 1398 به همت هسته ای جوان، متعهد و متخصص با رویکردی دانش بنیان و قانون مند و با بهره گیری از تجربه سال ها فعالیت در صنایع غذایی از تولید تا فروش در کنار ایده های ناب و خلاقانه مطابق با نیاز و اقتضای مخاطبان خود و با هدف تامین خدمات در حوزه‌ی تعمیرات و بهینه سازی تجهیزات تخصصی کافی شاپ ها و بازاریابی هوشمندانه تجهیزات این صنف، فعالیت خود را آغاز نموده است. وبسایتی که به معرفی این برند تجاری اختصاص یافته است www.jaxo.ir می باشد.

شرکت جاکسو مفتخر است برند دوم تجاری خود را با نام “کافیست” به فعالان صنعت هورکا معرفی کند.

“کافیست” یک نگاه جدید به بازار پخش مواد اولیه و مصرفی روزانه کافی شاپ ها، رستوران ها و هتل ها است و وجه تسمیه خود را نیز از این رسالت دارد:

“کافی بودن این گروه برای تامیین کلیه نیازهای روزانه شما”

“کافیست” در حقیقت مامور خرید مجازی شماست، در هر نقطه از ایران که باشید می توانید به سادگی نیازهای خود را در یک لیست از پیش تعیین شده وارد و سفارش خود را ثبت نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. توضیحات کامل هر محصول در سایت ارائه و امکان مقایسه با سایر محصولات فراهم گردیده است.

استخدام یک مسئول خرید متخصص و آشنا به بازار یکی از راهکارهای مدیریتی، به منظور کاهش پیامدهای سوء  ناشی از خرید می باشد، اما هزینه این امر برای عموم کافی شاپ ها مقرون به صرفه نخواهد بود. راهکار هوشمندانه ی “کافیست” برای رفع این مشکل مامور خرید مجازی است. مامور خریدی که محصولات مصرفی و روزانه کافی شاپ شما را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما می گذارد و هزینه ی ثابتی به عنوان دستمزد دریافت نمی کند، راه حلی که کمتر کسی میتواند به آن “نه” بگوید.

عرضه محصولات متنوع و برندهای معتبر، ارسال سریع و سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر بفردی که برای تامین رضایت مشتریان در “کافیست” تدارک دیده ایم، نشان دهنده رویکردی هوشمندانه و جدید در حوزه تامین و توزیع مواد مصرفی در صنعت هورکا است.

بستر قانونی که در “کافیست” پیش بینی شده است تضمینی بر کیفیت و بقا دارد. از انجا که ساختار “کافیست” پویا و جوان است به سادگی می تواند با شرایط و الویت های شما سازگار گردد، شبکه سرویس دهی ما از بازاریابان تا ماموران تحویل سفارشات به زودی دوستان نزدیک پرسنل شما خواهند بود، در تعاملی نزدیک اما با ساختاری قانون مند.

هوشمندانه خرید کنید.

مجتبی عبدالله پور

مجتبی عبدالله پور

مدیریت بازاریابی
محمدرضا محراب محسنی

محمدرضا محراب محسنی

مدیریت سایت